Yılbaşına saatler kala Beşiktaş’ta ortalık karıştı, devreye kadın polisler girdi: ‘Durmazsan seni döverim dedi!’

Denetim noktasına giren otomobilin kadın sürücüsü durmayınca, otomobili çevreleyen polisler camı yumruklayarak defalarca kere uyarıda bulundu. Otomobil polisler tarafından güçlükle durdurulurken, bu kez de otomobil sürücüsü araçtan inmemek için direndi.

“DURMAZSAN DÖVERİM DEDİ”

Polis ekipleri, sürücüye “Kontağı kapatın ve aşağı inin” şeklinde uyarıda bulunmasına rağmen olumsuz yanıt aldı.

“Siz beni tehdit ettiniz” diyerek polise tepki gösteren sürücü, “Durmazsan seni döverim dedi bana” şeklinde bir bahane ile aracın kontağını kapatmayarak polise uzun süre direndi.

KADIN POLİSLER İKNA ETTİ

Sürücünün uzun süre direnmesi üzerine kadın polis memuru istendi. Sürücü, kadın polislerin çabaları ile ikna edildi. Bu kez de alkol testinden önce sürücü ve yanındaki arkadaşları polisle tartıştı.

Sürücünün arkadaşı, “Ayıp denen bir şey var. Almanya’da böyle polis yok. Böyle polis olamazsınız” şeklinde tepki göstererek polis memurlarının üzerine yürüdü. Araya kadın polisler girdi.

Uzun süren tartışmaların ardından sürücünün alkol testi gerçekleştirildi. Sürücünün alkolü çıkmazken, ehliyetsiz olduğu ve otomobilin sigortasının olmadığı belirlendi. Sürücüye uygulanan cezanın ardından otomobil otoparka çekildi.

Polisin denetimi sabah saatlerine kadar sürdü.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx