Dilan Polat, Kendileri Tarafından Vurdurulduğunu İddia Eden Halil İbrahim ile İlgili Açıklamalarda Bulundu!

Magazin ve ekonomi dünyasının gündeminden bir an olsun düşmeyen Dilan ve Engin Polat çiftinin adları, bu sefer de ‘adam vurdurtma’ ile anıldı. Beyaz TV’de yayınlanan Söylemezsem Olmaz programına katılıp ‘Polat çifti beni vurdurttu’ diyen Halil İbrahim Kara hakkında Dilan Polat videolu kanıtlarla geldi, iddialar hakkında açıklamalarda bulundu.

Dilan ve Engin Polat çiftinin adını duymamanız şu günlerde imkansız.

Magazin dünyasını birbirine katan çiftimizin başı bu sefer de maliye ile dertte! Servetleri ve kazanç koşulları merak konusu olan Dilan Polat, katıldığı 2. Sayfa programında yaptığı açıklamalar sonrası dikkatleri üzerine çekti.

Programda yaptığı açıklamalar sonrası gündeme bomba gibi düşen Dilan Polat, ekonomistlerin de dikkatini çekti. Gazeteci Seher Sultan ise Polat ailesi hakkında yaptığı açıklamalarıyla da herkesi şok etti.

Herkes Dilan Polat ve eşi Engin Polat’ın kara para akladığını iddia ederken Dilan Polat’ın kız kardeşi Sıla Doğu, dün akşam gözaltına alındı.

Geçtiğimiz yıl haklarında ortaya atılan iddialara cevap vermek için açtığı canlı yayında şok eden açıklamalar ve hareketlerde bulunan Doğu’nun ‘uyuşturucu madde kullanmak’ suçuyla gözaltına alındığı söyleniliyor.

Sıla Doğu’nun evinden çok sayıda uyarıcı ve yasaklı madde bulunduğu da açıklandı. Bu sabah saatlerinde ise mahkemeye sevk edildi kendisi.

Sıla Doğu gözaltına alınmadan önce Dilan Polat’ın Instagram hesabı kapatılmış, Dilan Polat bunu şantajcıların yaptığını açıklamıştı. Sonrasında hesap açıldı, tam da bu esnada Beyaz TV’de yayınlanan Söylemezsem Olmaz programında Halil İbrahim Kaya isimli bir kişi kan donduran iddialarda bulunuyordu.

Programa tekerlekli sandalye ile katılan Kaya, kendisine “Engin Polat’ın sana selamı var” diyerek yaklaşan kişiler tarafından çocuklarının önünde vurulduğunu iddia ediyordu.

Dilan Polat, Halil İbrahim isimli kişinin, Dilan Polat ismiyle işletilen güzellik merkezlerinden birisini arayıp “Bana patronlarınızı bağlayın, bu şubeler artık benim” dediği anları sosyal medya hesabında paylaştı.

Kayıt altına alınan konuşmayı buradan izleyebilirsiniz. Sonrasında Seyhan Soylu’nun da yer aldığı görüntüler yer alıyor. ?

Ayrıca Dilan Polat, Halil İbrahim isimli kişiyi dava ettiği belgeleri de paylaştı.

Valla ne diyelim bilemedik, yorum sırası sizin…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx