Arkadaşlık İlişkisi Aşka Dönüştü! Sefo ve Rabia Soytürk’ün Aşk Yaşadığı İddia Edildi

En son birlikte görüntülenmelerinin ardından, aşk iddialarını yalanlayan ikili sadece arkadaş olduklarını söylemişlerdi. Posta’nın haberine göre bu arkadaşlık ilişkisi aşka dönüştü.

Sevilen dizi oyuncusu Rabia Soytürk hayatımıza daha çok “Duy Beni” dizisiyle girdi. Performansı ve güzelliği ile dikkat çeken oyuncuya daha sonra şöhret kapıları bir bir açıldı.

Duy Beni’den önce Gülperi, Benim Adım Melek, Alparslan: Büyük Selçuklu gibi dizilerde yer aldı. Adını duyurması ise Duy Beni ile oldu. Duy Beni’den sonra Veda Mektubu dizisinde yer aldı.

Tüm bunlardan biraz daha önceye gidersek internet dizisi Şahsiyet’te de yer aldı. Haluk Bilginer’in sevilen işlerinden olan Şahsiyet popülerliğini hala koruyor.

Rap şarkıcısı Sefo ise son dönemlerin sevilen isimlerinden. Kendisi şarkıları kadar eğlenceli bi karaktere sahip.

Geçtiğimiz haftalarda oyuncu Rabia Soytürk ve rapçi Sefo hakkında ortaya bir iddia atılmıştı. İkilinin arasında bir ilişki olabileceği yönündeki bu iddia görüntülenmeleri ile de aslında kesinleşmişti.

Sık sık birlikte görüntülenmeye başlayan ikili arasında konuşulan aşk dedikoduları alevlendi. Tabii her seferinde yalanladılar.

Birbirlerini paylaşmaktan da çekinmediler. Bu hareketler ise aralarındaki aşk iddialarını zayıflattı.

Gittikleri bir parti çıkışında ise Rabia Soytürk şu açıklamada bulundu; “Bizi çektiğinizde sizleri görünce çok şaşırdım. Hayatımda birisi var ama bu Sefo değil.”

Son olarak Posta’nın haberine göre ise ikilinin arasındaki arkadaşlık bir aşka dönüştü. Bu aşkı ise herkesten sır gibi saklıyorlar, sadece yakın çevreleri biliyor.

Bakalım ikili iddia edilen bu aşkı daha ne kadar saklayabilecekler?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx