Ürdün Prensi’nden Ünlü Türk Müzikçiye İnanılmaz Teklif! 10 Dakika İçin 100 Bin Dolar

Ürdün Hükümdarı Abdullah’ın en büyük oğlu olan Veliaht Prens Hüseyin Bin Abdullah’tan Türk müzikçi Atiye’ye dudak uçuklatan teklif. Sarayda 28. yaş gününü kutlamak için hazırlıklar yapan Veliaht Prens Hüseyin Bin Abdullah, ünlü müzik Atiye’nin kapısını çaldı. Atiye’ye 100 bin dolar teklif eden Veliaht Prens Hüseyin Bin Abdullah şimdi olumlu karşılık almazken müzikçi Atiye ise teklif karşısında çok şaşırdığını açıkladı.

10 DAKİKA İÇİN 100 BİN DOLAR

1988 Almanya doğumlu olan Deniz Atiye Yılmaz Hollandalı bir anne ile Hataylı babanın kıızı olarak dünyaya geldi. Arap asıllı olan Deniz Atiye Yılmaz, doğduğu kent olan Bremen’de birinci müzik ve dans eğitimini aldı. Piyano çalmayı öğrenen Deniz Atiye Yılmaz 8 yaşında ailesi ile birlikte Almanya’dan Amerika Birleşik Devletleri’ne taşındı. Yılmaz ailesi Amerika Birleşik Devletleri’ndeki hayata ahenk sağlayamayarak 6 ay sonra İzmir’e taşındı. İzmir’de bir sür yaşayan Deniz Atiye Yılmaz tekrar Almanya’ya dönerek orada eğitimine devam etti. Bremen’de şan dersleri alan Deniz Atiye Yılmaz 2008 yılında tekrar Türkiye’ye gelerek tekrar İzmir’e yerleşti. İstanbul’da yaşayan genç müzikçi muvaffakiyetleri ile isminden kelam ettirirken Veliaht Prens Hüseyin Bin Abdullah’tan aldığı teklifle yine gündem oldu.

VELİAHT PRENS’İN TEKLİFİNE ATİYE’NİN KENDİSİ KADAR ÜNLÜ EŞİ NE DEDİ?

Deniz Atiye Yılmaz, Veliaht Prensi Hüseyin Bin Abdullah’tan gelen teklifin çok cazip olduğunu fakat şimdi bir karar vermediğini belirtti. Deniz Atiye Yılmaz 2018 yılında Almanya’da en az kendisi kadar ünlü olan prodüktör ve müzik direktörü Erol Sebebci ile evlendi. Erol Sebebci ile evli olan Deniz Atiye Yılmaz’ın 2019 yılında Almanya’da Ferah Feza isminde bir kız çocuğu dünyaya getirdi. Erol Sebebci ve Deniz Atiye Yılmaz çiftti magazinlerden uzak bir birliktelik yaşıyorlar. Erol Sebebci’nin Ürdün Veliaht Prensi Hüseyin Bin Abdullah’tan gelen teklif konusunda ne dediği de merak ediliyor.


Atiye ve eşi Erol Sebebci

PRENSİN DOĞUM GÜNÜNDE SAHNEYE ÇIKACAK MI? ÖZEL PARTİ İÇİN ATİYE’DEN NE İSTEDİLER?

Hürriyet Gazetesi’nden İsmail Bayrak’ın haberine nazaran Ya Habibi, Salla, Dalgana Bak, Kal, Yetmez üzere müzikleri ile ünlenen popçu Atiye’ye Ürdün Veliaht Prensi Hüseyin Bin Abdullah sarayda düzenlenecek olan 28. yaş günü partisinde 2 müzik söylemesi ve darbuka çalması karşılığında 100 bin dolar teklif etti. Yeni yaşını kutlama hazırlıkları yapan Ürdün Veliaht Prensi Hüseyin Bin Abdullah’ın bu teklifinin kendisini çok şaşırttığını söyleyen Atiye teklifin cazip olduğunu ancak karar vermediğini açıkladı.

Hataylı Arap asıllı bir babanın kızı olan Deniz Atiye Yılmaz, Türkiye’de hem darbuka çalan, hem dans eden hem de müzik söyleyen tek sanatçıdır. Babasının Arap kökenli olmasından ötürü Arapça bilen Atiye Ortadoğu ülkelerinde de Türkiye’deki kadar ünlü bir müzikçi.

Atiye’nin yerinde siz olsanız teklifi kabul eder miydiniz? Yada eşinin yerinde olsanız Ürdün Prensi’ne ne derdiniz?

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.