Samsung hız kesmiyor: Yeni modelleri doğruladı!

Samsung, katlanabilir akıllı telefon pazarını tek başına domine ediyor. Lider markaların neredeyse hepsi son birkaç yıldır ön plana çıkan katlanabilir telefonları üretmeye başladı.

Geçtiğimiz yıl toplam 8 milyon katlanabilir akıllı telefon satıldı. Samsung, bu satışların yüzde 87’lik kısmını oluşturdu. Teknoloji devi şimdi de bu yılın ikinci yarısında yeni nesil katlanabilir akıllı telefonları piyasaya süreceğini açıkladı. Haberin detaylarına hep birlikte göz atalım.

Samsung Galaxy A04s tasarımı ve özellikleri sızdırıldı

Samsung, katlanabilir akıllı telefon pazarında liderliği sürdürmeye kararlı!

Teknoloji devi Samsung, bu yıl içinde yeni nesil katlanabilir akıllı telefon modellerini pazara süreceğini resmen onayladı. Şirketin şu anda ön plan olan katlanabilir akıllı telefon modellerinin başında Galaxy Z Flip 3 ve Galaxy Z Fold 3 geliyor. Fakat yeni çıkacak hang seriden olacağı şimdilik belirsiz. Android Authority’ye göre Samsung’un yeni çıkaracağı model Galaxy Z Fold 4 olabilir.

Bir Samsung temsilcisi, 2022 yılının ikinci yarısında pazara sürülmesi planlanan yeni katlanabilir modelin hazırlanması için hazır olduklarını belirtti. Samsung mobil başkan iş başkan yardımcısı Kim Sung-koo konuyla ilgili şu açıklamayı yaptı:

“Yeni katlanabilir modeller için, pazar fırsatlarını tam olarak ele alabilmemiz ve piyasaya çıktıkları andan itibaren satışları en üst düzeye çıkarabilmemiz için kilit parçaların sorunsuz bir şekilde tedarik edilmesini sağlamak için kapsamlı bir şekilde hazırlanacağız.”

Siz okuyucularımız bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Samsung’un yeni katlanabilir akıllı telefonundan ne bekliyorsunuz? Düşüncelerinizi Yorumlar kısmında ya da SDN Forum‘da belirtebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.