Meghan Markle’ın 550 bin TL’lik kombini İngiliz basınında gündem oldu

Prens Harry ile birlikte Kraliyet unvanlarından vazgeçerek ABD’ye yerleşen Sussex Düşesi Meghan Markle son olarak Almanya seyahatinde seçtiği kıyafetler ve kıymetli takılarıyla gündem oldu. Markle’ın tercihlerinin kıymeti dudak uçuklattı.

İngiliz kraliyet ailesinden ayrılma kararı ve sonrasındaki açıklamalarıyla gündemden düşmeyen Prens Harry ve Meghan Markle, Almanya’nın Düsseldorf kentinde Invictus Games aktifliğine katıldı.

Gazi, yaralı, hasta asker erkekler ve bayanlar için düzenlenen milletlerarası bir spor yarışı olan Invictus Games, 37 yaşındaki Prens Harry’nin faal iştirakiyle her sene gündeme geliyordu.

Dün Manchester’da yaptığı konuşmasıyla gündem olan Markle, bu defa Almanya’da seçtiği kıyafetler ve kıymetli takılarıyla gündemdeydi.

27 BİN TL’LİK KOMBİN

Anine Bing’e ilişkin 245 sterlinlik (yaklaşık 5 bin TL) kıymetinde kolsuz bir üst tercih eden Markle, bej rengi üstünü pastel tonlarda Brandon Maxwell pantolonu ile tamamladı. Sussex Düşesi’nin pantolonun pahasının ise 1040 sterlin yani yaklaşık 22 bin TL olduğu belirlendi.

Markle’ın kıyafetleri kadar takıları da ön plandaydı. Sussex Düşesi kolunda adeta bir servetle aktifliğe katılırken, İngiliz basını Düşes’in takılarını tek tek fiyatlandırdı.

PRENSES DİANA’DAN YADİGAR

Markle’ın mücevherleri ortasında en dikkat çeken kuşkusuz kayınvalidesi Prenses Diana’nın 17.800 sterlinlik (372 bin TL) altın Cartier Tank saatiydi. Saatini yeniden Cartier’in 5 bin sterlin yani yaklaşık 104 bin TL’lik Love bilezikleriyle tamamlayan Markle, Jennifer Meyer tarafından tasarlanan 54 bin TL’lik altın bilekliği de kolundan çıkarmadı.

Markle’ın baştan aşağı kombini takılarıyla birlikte yaklaşık 557 bin TL olarak hesaplanırken, tercihleri de İngiliz basınında gündem oldu.

Ayrıca Markle’ın 271 bin sterlin (5 milyon 600 bin TL) pahasındaki nişan yüzüğü de dikkatlerden kaçmadı.

Öte yandan, çift, Almanya cinsinde büyük ilgiyle karşılandı. Prens Harry ve Meghan Markle için Düsseldorf’taki belediye binasının önüne 25 metre uzunluğunda kırmızı halı serildi. Prens Harry ile Meghan Markle çifti, belediye binası önünde bekleyen yüzlerce kişiyi selamladı. Harry, kendilerini bekleyenlere, Almanca olarak “Merhaba Düsseldorf, burada olmaktan çok mutluyuz” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.