Mauro Icardi fırsatı

Transferin öbür Avrupa ülkelerinden 1 hafta sonra sona erecek olmasının avantajını kullanacak olan Galatasaray, 29 yaşındaki futbolcu Mauro Icardi’yi Paris Saint Germain’den kiralamak istiyor.

Galatasaray, Mauro Icardi transferi için atağa geçti. Sarı-kırmızılılarda transferden sorumlu olan Erden Timur, 29 yaşındaki futbolcuyu takımda düşünmeyen kulübü Paris Saint Germain ile temasa geçti.

Erden Timur, tecrübeli santrforu kiralama teklifini Fransa Ligi temsilcisine iletti. Sarı-kırmızılılar, transferin öbür Avrupa ülkelerinde 1 Eylül, Türkiye’de ise 8 Eylül’de kapanacak olmasının avantajını Icardi konusunda kullanmayı planlıyor.

SIKI PAZARLIK

Paris Saint Germain, 2024 yılında mukavelesi sona erecek Mauro Icardi için ekstra fiyat talep etmezken, oyuncunun yıllık 6 milyon Euro’luk maaşının ödenmesini istiyor.

Galatasaray ise bu sayısı 3 milyon Euro’ya indirmeye çalışırken bir yandan da Arjantinli yıldızın hem menajeri hem de hayat arkadaşı olan Wanda Nara ile de görüşmelere devam ediyor. Icardi’nin de sarı-kırmızılılara gelmeyi çok istediği öğrenildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.