İzmir’de final Haluk Levent’ten

2-11 Eylül ortasında Kültürpark’ta birbirinden ünlü isimleri ağırlayan Çim Konseri sahnesinin son konuğu toplumsal projeleriyle de isminden sıkça kelam ettiren ünlü sanatçı Haluk Levent oldu. Levent’e dans grubu de horon ve zeybek oyunlarıyla eşlik etti.

Levent’in dün akşam iki saati aşkın performansına daima bir ağızdan eşlik eden kalabalık, “Yansın, sönsün ışıklar” müziğinde ise telefonlarının ışıklarını yakıp söndürerek ortaya hareketli imajlar çıkardı. Konserde en çok alkışı ise Haluk Levent’in finalde söylediği İzmir Marşı aldı. İzmir Marşı’na binlerce kişi eşlik etti.

Rock &Rap sahnesinde ise Contra ve Anıl Piyancı sahne aldı. Rap müziğin dikkat çeken isimleri Contra ve Anıl Piyancı hem kendi kesimlerini hem de birlikte kesimler seslendirdi. Gençlerin yükte olduğu seyirciler rapçilerin müziklerine eşlik etti.

TEKNOLOJİDEN SANATA UNUTULMAZ GÜNLER YAŞATTI

İzmir Büyükşehir Belediyesi konut sahipliğinde Folkart ana sponsorluğu Migros aktiflik sponsorluğu, Batı Anadolu, Çimentaş, ESBAŞ, İZKA İnşaat, Jimmy Key, Karluna, Luna, Nemport, Tankar, Uniteks sponsorluğu, Baş Radyo medya sponsorluğunda düzenlenen İzmir Enternasyonal Fuarı, teknoloji, ticaret, kültür, sanat ve cümbüşün her yaş kümesine hitap eden etkinlikleriyle ziyaretçilerine unutulmaz günler yaşattı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.