Hikaye Karayel bakın neye isyan etti: Ne bu görmemişlik!

‘İbrahim Selim ile Bu Gece’ programına konuk olan Hikaye Karayel, renkli geçen akşamda dikkat çeken yanıtlar verdi.

İbrahim Selim’in sorularını yanıtlayan hoş oyuncu, eşi Can Bonomo hakkında da değişik ayrıntılar verdi.

“Kuzey Güney” dizisiyle başarılı bir çıkış yapan ve Netflix’te yayınlanan “Bir Başkadır” dizisinde hayat verdiği ‘Meryem’ karakteriyle ismini dünyaya duyuran Hikaye Karayel, programda sorulan bir soru sonrası isyan etti.

“ÇOK ŞAHSİ ALGILIYORSUN”

Ketum bir yanının olduğunu söz eden hoş oyuncu, “Can Bonomo’yu vazgeçirmeye çalıştığın seni çok yoran bir alışkanlığı var mı?” sorusuna şu dikkat çeken bir yanıt verdi:

“Alışkanlığı diyemem lakin evet çok yoran bir tarafı var. Can da dikkat bozukluğu var. Dikkat bozukluğu olan biriyle yaşayan vardır ortamızda güç bir şey. Senin de kendini eğitmen gerekiyor o manada.

En başlarda çok şahsi algılıyorsun ‘dinlemiyor musun?’ üzere şeyler yapıyorsun. Hatta bilsen de o kadar fazla karşılaştığın için tolere de edemiyor olabiliyorsun.

Yarım saat bir şey anlatıyorsun ‘ne?’ diyor mesela sonunda. ‘Nereden yani neresi zira bir saattir konuşuyorum nereden almalıyım’ üzere şeyler olabiliyor.”

“NE BU GÖRMEMİŞLİK”

İbrahim Selim’in “Bir anda gaza gelip yaptıktan sonra seni çok pişman eden bir şey oldu mu hiç?” sorusunu yanıtlayan Hikaye Karayel, evvel “Hayır” cevabı verse de sonunda dayanamayıp pişmanlığını açıkladı.

Elindeki dövmeyi göstererek “Şu” diyen Hikaye Karayel, pişmanlığını şu sözlerle anlattı:

“Yani dövme insanı değilim ben. Esasen 30 yaşındayım. Hiçbir dövmem yok. Çocuğum oldu diye ne bu görmemişlik? Can bu fikirle geldi.

Çok romantik, o da ‘Me’ yazdıracak falan lakin çok sıkılıyorum. İstemiyorum yani. Tamam çocuğumu çok seviyorum fakat…

Bunu söylerken de utanıyorum, çocuğumun ismi ancak sevmiyorum. Pıt diye de gidebilecek bir şey. Ondan kendime müddet verdim.”

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.