Gülsim Ali İlhan kasığına kadar açtı, hoşluğuyla gösteri yaptı! Görenin nevri döndü

18 Şubat 1995 yılında Bulgaristan’ın en büyük 5. kenti Rusçuk’da dünyaya gelen Gülsim Ali, Super Model yarışında Ford Modeli seçti.

Model seçildikten sonra rotasını oyunculuğa çeviren Gülsim Ali, 2012 yılında yayınlanan başrolünde Hazal Kaya’nın oynadığı Son Yaz Balkanlar dizisinde yer alarak kamera karşısına geçti.

Bunun akainde Hanım Köylü dizisinde ve Diriliş Ertuğrul’da yer alan Ali, asıl çıkışını Gönül Dağı sayesinde yaptı.

Gönül Dağı’nda iki dönem boyunca Dilek karakterine hayat veren Gülsim Ali, üçüncü dönemde projeden ayrıldı.

Hikayesi bittiği için diziden ayrıldığını açıklayan Gülsim Ali, yeni projelerle hem ekrana hem de dijitale geri dönmeye hazırlanıyor.

Henüz rastgele bir projeye imza atmadığını lakin teklifleri değerlendirdiğini belirten Ali, toplumsal medya pozlarıyla ise gündem oluyor.

Sosyal medya hesabını etkin kullanan ve paylaştığı karelerle hayranlarının aklını başından alan hoş oyuncu, siyah elbisesi ile göz doldurdu.

Siyah kısa elbisesi ile fiziğini sergileyen ve hoşluğunu bir sefer daha ortaya koyan Gülsim Ali’ye hayranlarından beğeni yağdı.

Gülsim Ali gösteri yaptı

Siyah ve pembe elbisesi ile hoşluğunu sergileyen Gülsim Ali, fiziğinin hakkını verdi.  Uzun uzunluğu ve kusursuz fiziği ile görenlerin aklını başından alan oyuncuya binlerce beğeni ve yorum geldi.

Bu ne güzellik”, “Keşke diziden ayrılmasaydın” ,”Gülsim parlıyorsun” tarzında yorumlar peş peşe sıralandı.

Hayranlarının yorumlarına kayıtsız kalmayan Gülsim Ali, Instagram’ın kıssa kısmından da fotoğraflarını paylaşmayı ihmal etmedi.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.