Gözler Bu Hafta Binance’deki O 5 Altcoin’de: Sıçrama Bekleniyor!

Geçen hafta sonu, kripto para piyasası için ivmenin tersine döndüğü bir dönemdi. Ayılar fiyatı bir dereceye kadar kısıtlamaya çalışırken, boğalar desteğin üzerinde kaldı. Bu nedenle, Bitcoin bir miktar gücünü korurken, yakında çeşitli trendleri sergilemeye altcoin projelerine göz atalım.

Analist Sahana Vibhute, XRP ve LTC de sıçrama bekliyor

XRP (XRP)

Ripple fiyatı şu anda düşüş gösteriyor ancak geçen hafta kayda değer bir ralli gösterdi. Bununla birlikte, son rallide 15’ten fazla artarak aylık en yüksek seviye olan 0.3623 dolara ulaştı. Boğalar şu anda biraz bitkin görünüyorlar. Bu nedenle fiyatlar da büyük ölçüde boşalmış durumda. Mevcut eğilimden bağımsız olarak, XRP fiyatı yakında aylık en yüksek seviyelerin üzerindeki hedefe ulaşmaya hazır.

XRP fiyatı, son birkaç saatteki kritik destek ve direnç seviyeleri arasında konsolide oluyor. Yaklaşan bir trendin onaylanmasını bekliyor. Short ve long işlemler arasındaki zorlu rekabet, yükselişin engelleri oldular. Bununla birlikte, boğaların önümüzdeki günlerde güçlenmesi ve fiyatı 0,3759 dolardan direncin ötesine geçerek 0,4 dolar seviyelerine ulaşması bekleniyor.

Litecoin (LTC)

Litecoin, son fiyat düşüşüne rağmen, yükselen paralel kanalla birlikte büyük bir pozitif ivme gösteriyor. Fiyat her seferinde alt desteği sıkıca tuttu. Ayılar bu seviyelerden ayrılmaya çalıştı. Bu nedenle, sağlam bir yükselişi sürdürürken, analiste göre LTC fiyatı bu hafta yaklaşık %15 artabilir.

LTC fiyatı, erken işlem saatlerinden bu yana hafif bir gerileme gerçekleştirdi. 60,5 dolar civarında desteğe ulaştı. Bu seviyelerde bir süre konsolide olduktan sonra, analiste göre fiyat 70 dolar civarındaki hedefe ulaşmak için iyi bir şekilde toparlanabilir. Bununla birlikte, hafif bir geri çekilme de olası. Ancak momentum yukarı doğru ivme kazanıyor.

Cosmos (ATOM)

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, Cosmos’un fiyatı alt desteği 11 dolarda sıkıca tuttu. Daha sonra 17 doların üzerindeki hedefe ulaşmak için büyük bir bacak yukarı çekti. Bununla birlikte, düşüş müdahalesi şu anda fiyatı bir dereceye kadar etkiledi. Analiste göre bu düşüş kısa bir süre için grafikte kalabilir.

Şu anda, ATOM fiyatı, düşüş etkisini geçersiz kılabilecek boğaların etkisi altında. Fiyatıniyi bir şekilde toparlanma ihtimali var. Analiste göre 20 doların üzerindeki seviyelere ulaşması beklenecek bir senaryo. Burada, reddedilme olasılığı ortaya çıkıyor. Dolayısıyla kısa vadeli yatırımcıların bunu oynaması için bir fırsat.

Tezos (XTZ)

Son fiyat hareketinden sonra Tezos fiyatı, uzun süredir alt destek alanını test ediyor. Ancak kayda değer bir yükseliş formasyonu oluşturuyor. Boğalar boyun çizgisini temizlemek için çok çalışıyorlar ancak bazı engellerle karşılaşıyorlar. Ancak altcoin fiyatı, analiste göre yakında %25 daha yükseleceği önemli bir kırılmanın eşiğinde.

Mevcut grafik, altcoin fiyatının her yerde büyük kırılmalara hazır olduğunu gösteriyor. Temel olarak, başlangıçta 2 dolarlık önemli direnci kırmayı amaçlayan ve yakında 3 doların üzerinde büyük bir yükselişe yol açabilecek çift dipli bir yapının oluşması nedeniyle.

Altcoin piyasası Ethereum merge için hazır

Ethereum (ETH)

Sıradaki analist Ilan Tenennbaum’ya göre, yatırımcıların takip etmesi gereken kritik seviye 1.700 dolar. 1.700 dolarlık ana seviyenin korunması durumunda, Ethereum yükseliş koşusuna devam edecek. Daha sonra boğalar, bir sonraki ana direnç seviyesini 2.000 dolardan almaya çalışacaklar. Bununla birlikte, merge ilgili bir şeyler ters giderse, izlenmesi gereken bir sonraki destek seviyesi 1.500 dolar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.