EROL DEMİRBAŞ'IN KAÇTIĞI SORULARI SORMAYA DEVAM EDECEĞİZ

EROL DEMİRBAŞ’IN KAÇTIĞI SORULARI SORMAYA DEVAM EDECEĞİZ

Medyada Es Grup Skandalı ve kardeş kavgası olarak bilinen işadamı Erol Demirbaş ve kardeşi Şenol Demirbaş hakkındaki iddialardan yola çıkarak yapmış olduğumuz haberlere istinaden almış olduğunuz Erişim Engeli kararına karşılık istemiş olduğunuz haberi kaldırdık. 

Ancak size sormuş olduğumuz sorularin cevabını alana kadar bu soruları sormaya size ve kardeşinize devam edeceğiz. 

T.C Mahkemelerine Ve T.C Adeletine güvenimiz tamdır.

İşte Merak Edilen O Sorular….

1-Çektiği Krediler ile bir çok şehirdeki Okullara Kiraya veren Erol Demirbaş bu okulları FETÖ için mı yaptırdı? 

2-Haberlerde Adı Geçen Eski Bakan Fikri Işık’ın kardeşi İzzet Işık, Kardeş Şenol Demirbaş’ın eşi ile ‘ne görüştü? Görüştüyse Tehdit Etti mi?

3-Erol Demirbaş’ın Eski Bakan Fikri Işık’ın kardeşi İzzet Işık Ve Eski Meclis Üyesi Fatih Fil ile ortaklığı var mı? 

4-FETÖ Terör Örgütüne yapılan operasyonda gözaltına alınan Erol Demirbaş, Kaç Para vererek kurtulduğu doğru mu? FETÖ Borsası gerçek mi? 

5-Aynı Operasyonda gözaltına alınan kardeşiniz Şenol Demirbaş’ın serbet bırakılması için FETÖ Borsasına başvurdunuz mu? Şayet kardeşinizin serbest kalması için para ödediniz mi?

6-FETÖ Terör Örgütüne üye olmaktan kardeşinizle birlikte gozaltına alındınız, kardeşiniz cezaevine girdi doğru mu? Nasıl oluyorda bankalardan bu kredileri alabildiniz? 

7-Rusya Büyükelçisi Andrey Karlov Suikastinde adınız neden geçti? Masak  kayıtlarına göre para gönderdiğiniz ortaya çıktı mı? Şayet çıktıysa neden ve kime para transferi yaptınız? Suikast ile bağlantınız var mı? 

8 -Dünya Petrol Devi SOCAR ve FETÖ Terör Örgütü ile bağlantınız olduğuna ait iddialar doğru mu? 

9- Kocaeli 2.Sulh Ceza Mahkemesinden hakkınızda çıkan bu haberlere nasıl aynı gün içinde karar aldırıyorsunuz? Kim yada kimler bu kararları almanızda size yardım ediyor? 

10-Erişim Engeli Haberlerinin arkasında kimler var?

11-Bankalardan Teminatsiz olarak aldığınız iddia edilen Milyonluk Kredileri Hangi Bakan vasıtasıyla aldınız? Devlet Bankası Olan Halkbank’tan kredi almanıza Aynı bakan mı kefil oldu?

12-Kardeşiniz Şenol Demirbaş FETÖ’dan Cezaevindeyken Kardeşinizin eşini, Kardeşinizin hisseleri kendi üzerinize vermesi için Tehdit ettiniz mi?

13-Kardeşiniz Şenol Demirbaş ile aranızda husumetiniz varken? Neden bu hakkınızda çıkan haberlerden sonra birlikte poz verdiniz? Kardeşinizi ne ile tehdit edip o pozu verdirdiniz? 

14- İddia Edilen, FETÖ bağlantılarınızı kardeşiniz Şenol Demirbaş üzerinden mi aklamaya çalıştınız?

15-İzmirde yeni yatırım için aldığınız arsayı Anlatıldığı gibi yok parasına mı ele geçirdiniz? Bu Arsa’yı alırken kimlerin parmağı var? 

16-FETÖ Operasyonunda göz altına alındığınız zaman çıkan haberlerinize neden mahkeme kararı almak yerine  farklı şekillerde kaldırttınız ? Neden bu haberlerinizi çıkarttınız?

17-Nasıl oluyorda hakkınızda yapılan haberleri Jet hızıyla nasıl karar aldırtıp kaldırabiliyorsunuz? 

18-Ankara’daki ve İzmitteki siyasi kalkanlarınız siyasi dostlarınız kimler? Eski Bakan Fikri Işık, Kardeşi İzzet ve Eski Meclis Üyesi Fatih Fil ile bağlantınız var mı? Bu soruda ismi geçen kişiler ile para trafiğiniz olduğu doğru mu?

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir