Devran dönecek, bu burçların yüzü gülecek! Bu burçlara karşı kusur yapanlar yandı…

KOÇ BURCU: 25 EYLÜL’E DİKKAT

Başak mevsimi, Aslan burcunda yaşadığınız cümbüşün akabinde hayatınızı tertibe sokmakla ilgili olacak. Koç. Hayatınızın tüm süreçlerini daha yeterli hale getirmek şu anki en son amacınız ve 9 Eylül’den 23 Eylül’e kadar iş dalınızda Merkür gerilemesi, revize edilmesi gereken şeyleri ayarlamanıza müsaade verecek. Alakalar, sizin için öteki bir odak alanıdır, zira hem Güneş hem de Merkür gerilemesi sizi karşılıklılığa ve alıp vermeye soğuk ve sert bir biçimde bakmaya teşvik edecektir. Bilin ki bu ay bir alaka biterse, şanslı 25 Eylül yeni ayının altında yeni güç ve beşerler hayatınıza girer.

BOĞA BURCU: 22 EYLÜL’E KADAR HAYATIN TADINI ÇIKARIN

Ağustos sizin için çok hareketli geçti, bu yüzden Eylül’de tüm değişikliklere biraz orta veriyorsunuz. Sizinle rezonansa girdiği için Başak’ın gücünü seviyorsunuz. Bu ay yaratıcılığınız ön plana çıkacak ve etrafınızda ilham hissederken eski bir projeyi bile yedekleyebilirsiniz. Keyfini çıkarın, zira 22 Eylül’den itibaren iş ve hayatla çok meşgul olabilirsiniz. 9 Eylül’den 23 Eylül’e kadar iş dalınızda Merkür gerilemesi, yılın geri kalanında daha itimatla hareket edebilmeniz için süreçleri gözden geçirmenizi sağlayacak.

İKİZLER BURCU: BU AY ESKİ BİR SEVGİLİ ORTAYA ÇIAKABİLİR

10 Eylül dolunayı civarında iş yerindeki büyük bir projenin sonunu yaşayabilirsiniz, fakat bu ay, kalbiniz neredeyse evinizdir, İkizler. Başak mevsimi, sevdiklerinizle daha fazla vakit geçirmenizi ve hatta tadilat yahut tamir yapmanızı sağlayabilir. 23 Eylül ve 2 Ekim ortasında kendi bölgenizde Merkür geri giderken konuşmalar ağırlaşabilir, bu nedenle şefkat pratiği yapın. Eski bir sevgili 9 Eylül ile 23 Eylül ortasında yine ortaya çıkabilir – lakin bunu çarpıtma, İkizler, bir sebepten ötürü eski sevgililer. Değiştiklerini düşünebilirsiniz, lakin tekrar bir ortaya gelmek yerine kapatmayı düşünün.

YENGEÇ BURCU: 25 EYLÜL DE TALİH YÜZÜNÜZE GÜLECEK

İletişim, Eylül ayı Yengeç’te büyük bir rol oynuyor. Güneş, konuşma, yazma ve değiş tokuş dalınızı harekete geçirir ve Merkür’ün geri gideceği yer burasıdır. Bir projeyi gözden geçirmeniz, gözden geçirmeniz yahut tekrar yapmanız gerekiyorsa, onu kılık değiştirmiş bir nimet olarak görün. Güneş 22 Eylül’de Terazi burcuna geçtiğinde, konut ve aileye odaklanmak için daha fazla vaktiniz olacak. Hayatınızın bu alanı, şiddetli konuşmaların ve değişikliklerin gerçekleşmesi gerekebileceğinde tekrar icat edilecek. En çok sevdiklerinizle daha sağlıklı ve daha uygun bağlar kurmaya başlamak için 25 Eylül yeni ayının canlı ve şanslı tesirini kullanın.

ASLAN BURCU BU AY SOĞUK DALGALARA BİNİYORSUNUZ

Hayat ağustosta ağırdı lakin eylülde soğuk dalgalara biniyorsun. Şahsî kıymetleriniz değişti ve bu ay gerçekleşen tüm değişiklikleri entegre etmenize müsaade verecek. 23 Eylül ve 2 Ekim tarihleri ​​arasında finans kesiminizde Merkür geri harekette olacak ve mali durumunuza sert ve havalı bir bakış atmak için kusursuz bir fırsat sunuyor. Fakat büyük ayarlamalar yapmanız gerekiyorsa 7 Ekim’e kadar bekleyin. Güneş üçüncü bağlantı konutunuza girdiğinde güç değişir ve önümüzdeki dört hafta boyunca bir konuşma yahut yazma projesine odaklanmanızı sağlar.

BAŞAK BURCU: DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN

Doğum günün kutlu olsun, Başak. Bu orijinal yıla girerken, destansı bir dönüşüm geçirmeye teşvik ediliyorsunuz. Gezegen yöneticiniz Merkür, 9 Eylül ile 2 Ekim ortasında geri giderken yolunuzla artık rezonansa girmeyen bağları ortaya çıkaracak. hayat. 22 Eylül ile 25 Eylül ortasındaki günler, mali durumunuza sert ve soğuk bir bakış atmak için ülküdür. Büyük değişiklikler yapılması gerekiyorsa, yeni bir bütçe yahut strateji belirlemek için ayın son günleri ülkü.

TERAZİ BURCU: 10 EYLÜL DOLUNAYININ TADINI ÇIKARIN

Teraziler ufukta büyük bir ay var. Merkür gerilemesi burcunuzda başlar ve sizden etrafınızdaki dünyayla etkileşim halinizi değiştirmenizi ister. Kim olduğunuzu yansıtan yeni ve radikal bir makyaj elde etmek için 10 Eylül dolunayını kullanın. Ay sonunda, 22 Eylül ve 25 Eylül’de Güneş ve Venüs burcunuza girdiğinde güç sizin için değişiyor. Artık, Merkür gerileme dönüşümünüzün tesirlerini deneyimlemeye başlayacağınız vakittir. Bu yeni yıl size nasıl görünüyor? Şanslı ve güçlü 25 Eylül yeni ayında kimi argümanlı niyetler belirleyin.

AKREP BURCU İÇİN DEĞİŞİK BİR AY BAŞLIYOR

Eylül akrepler için enteresan bir ay. Vakit zaman, bilhassa 9 Eylül’de Merkür geri giderken derin bir geri çekilme muhtaçlığı duyacaksınız. Lakin dinlenme ve toplumsallaşma ortasında sağlıklı bir istikrar kurmaya çalışın, zira Başak’taki Venüs ağ konutunuzu harekete geçirecek, bu da sizi karşı karşıya bırakabileceği manasına geliyor. kimi güçlü beşerlerle yüz yüze. Bu yıl destansı bir dönüşüm geçirdiniz ve 25 Eylül yeni ayı, aklınızda kalan son olumsuz fikir modüllerini atmak için eksiksiz. Rahatlama çalışmasıyla birleşen müspet fikir, egonuzun üzerinizdeki sıkı denetimini bırakmanıza yardımcı olacaktır.

YAY BURCU 25 EYLÜL’DE BİR GÜÇ AKIŞI İLE KARŞI KARŞIYA KALACAKSINIZ

Yaylar için Eylül epey kıymetli bir ay. 22 Eylül’e kadar Başak’taki Güneş iş manasına gelir ve birebir vakitte uzun çalışma saatleri manasına gelir. Lakin dahası var. Merkür’ün gerilemesi, mesleğinizi ve birlikte çalıştığınız ve başarılı olmanıza yardımcı olan beşerlerle olan irtibatınızı tekrar düşünmenizi sağlayacak. Bilhassa 10 Eylül dolunayı yaklaşırken, birtakım ömür amaçlarının ortaya çıkmasına, değişmesine yahut kaybolmasına hazırlanın. Neyse ki, cihan her şeyi istikrarlar ve 25 Eylül yeni ayı geldiğinde yolunuza bir güç akışı getirecektir. Yeni başlangıçlar da ufukta.

OĞLAK BURCU İÇİN DERİNLERE İNMENİN VAKTİ GELDİ

Derinlere inme vakti. Ayın başlangıcı, uzak ufuklar hakkında hayal kurmanıza neden oluyor ve aslında orta vermek yahut tatil rezervasyonu yapmak için uygun bir ay. 9 Eylül’de Merkür meslek kesiminizde gerilemeye başlayacak, bu da üretkenliğin düşeceği manasına geliyor. 22 Eylül’de Güneş Terazi burcuna geçtiğinde her şey şekillenmeye başlayacak ve tüm gecikmeler daha manalı hale gelecek. Tüm öğrendiklerinizi topladıktan sonra, 25 Eylül yeni ayının altında kimi önemli gayeler belirleyin. Gelecekte ayarlamalar yapmanız gerekecek, lakin bu şanslı ay etkinliğinde niyet belirlemek hala manalı.

KOVA BURCU İÇİN EYLÜL AYI KOLAY GEÇECEK

Ağustos çok ağır geçti, bu yüzden Eylül’ün sizin için çok daha kolay olacağını bilmekten şad olacaksınız. Yönetici gezegenlerinizin ikisi de, Satürn ve Uranüs, artık geri harekette ve önümüzdeki birkaç ay için daha yavaş bir hayat suratı getiriyor. Finansal haberler 25 Eylül dolunayı Kova’da gelebilir. Kıymetli bir şeye karar vermeniz gerekiyorsa, sisin çözülmesi için birkaç gün bekleyin, zira şimdi tam kıssaya sahip olamayabilirsiniz. Şayet bir partneriniz varsa, 5 Eylül ile 28 Eylül ortasında Venüs’ün bağınızı tatlandırdığı günlerde daha da yakınlaşıyor olabilirsiniz… Çok şanslısınız Kovalar.

BALIK BURCU: ESKİ BİR ARKADAŞINIZ GERİ DÖNEBİLİR

İlişkiler, Eylül ayında sizin için bir odak noktası olacak, Balık. Bu güç, romantik yahut iş ortaklarını ve teğe bir muhatap olduğunuz herkesi içerir. 23 Eylül ve 2 Ekim ortasında bağ dalınızda geri giden Merkür, mevcut sonlarınızı müzakere etmenize neden olacak ve eski bir arkadaşınız bu vakitlerde kapanış için geri dönebilir. Hoş sürprizler ve derin bir dönüşümün sonunu getiren 10 Eylül dolunayı yaklaşırken sizin için doruk noktası olacak bir an geliyor. Güneş Terazi’ye girdiğinde, zeka çalışmalarına olan ilginizin yararlı olabileceği ve size büyüme getirebileceği bir aylık iç gözleme başlayacaksınız.


Burcu Biricik’ten Ailesi İle İlgili Sarsıcı İtiraf: Babamı Tanımıyorum, Yardım İstemezdim…


Gizli Hasta Kodu İle Tedavi Ediliyor! Kusursuz Avcı’dan Makûs Haber …


Ünlü Şef Korkuttu: Apar Topar Ameliyat Oldu Beynindeki Kitle Kazınarak Alındı…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.